Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Güncel

Sultansuyu Tarım İşletmesi Yetiştirmesi 2012 Doğumlu Safkan Arap Elit  Tayları 28 Ekim 2014 Salı Günü Saat 12:00'de İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda Satılacaktır. (tıklayınız)
 
TİGEM Müfettiş Yardımcılığı Sınavı İleri Bir Tarihte Yapılmak Üzere Tehir Edilmiştir  (tıklayınız)
  
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğüne Bağlı Karaköy Tarım İşletmesi Uzun Süreli Olarak Kiraya Verilecektir (tıklayınız)
 
TİGEM Sertifikalı Tohumluk Fiyatları Belirlendi (tıklayınız)
   
 

Haberler

2014 YILI MÜDÜRLER TOPLANTISI YAPILDI
Genel Müdürlüğümüzün gelenekselleşen Müdürler Toplantısı, Genel Müdürümüz Mehmet Halis BİLDEN’in başkanlığında genel müdür yardımcılarımız, daire başkanlarımız ve işletme müdürlerimizin katılımıyla, 23-24 Ekim 2014 tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüz ..
ANADOLU TARIM İŞLETMESİNDE “SAĞIM MEKANİZASYONU VE SÜRÜ YÖNETİM” SEMİNERİ
Genel Müdürlüğümüz 2014 yılı hizmet içi eğitim programı kapsamında 'Sağım Mekanizasyonu ve Sürü Yönetim Programı' semineri 13-15 Ekim 2014 tarihleri arasında Anadolu Tarım İşletmesinde yapıldı.
TİGEM "BURSA TARIM FUARI"NDA
TÜYAP tarafından 14-18 Ekim 2014 tarihleri arasında düzenlenen BURTARIM 2014 "Bursa 12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile 7. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı"na Genel Müdürlüğümüz ve ...
KARACABEY TARIM İŞLETMESİ ELİT TAY SATIŞI
Genel Müdürlüğümüzün 2014 yılı ikinci elit tay satışı, 14 Ekim 2014 tarihinde İstanbul Veliefendi Hipodromunda gerçekleştirildi.
AVRUPA KUPASINDA GURURUMUZ
TİGEM Spor Bayan Masa Tenisi takımı 2013-2014 sezonunda Türkiye Süper Liginde ikinci olma başarısı göstererek Türkiye’yi Avrupa Kupası (Ettu-Cup) maçlarında temsil etme hakkını kazandı.
TİGEM'DE BAYRAMLAŞMA
Kurban Bayramı sonrası ilk iş günü Genel Müdürlüğümüz ve Sosyal Tesislerimizde tüm üst yönetim ve personelimizin katılımı ile bayramlaşma gerçekleştirildi.
TİGEM DİYARBAKIR KÜLTÜR VE KARPUZ FESTİVALİNDE
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Diyarbakır Valiliği tarafından düzenlenen "Kültür ve Karpuz Festivali" Bakanımız Mehdi Eker ve Vali Hüseyin Aksoy'un da katılımı ile 23-25 Eylül tarihleri arasında Diyarbakır’da gerçekleştirildi.