Skip Ribbon Commands
Skip to main content

TİGEM Sertifikalı Tohumluk Fiyatları Belirlendi (tıklayınız)
   
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı  Duyurusu (tıklayınız)
 
 

Haberler

BAKANLIĞIMIZ BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANININ GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARETİ
Bakanlığımız Bilgi İşlem Daire Başkanı Mahmut Sami Gürbüz beraberindeki heyetle Genel Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
"TİGEM KOŞUSU"NU MENGÜBERT KAZANDI
75. Yıl Ankara Hipodromu’nda 26 Ağustos Salı günü gerçekleştirilen 2014 TİGEM Koşusu’nun kazananı Remazan Kaya’nın sahibi olduğu Mengübert isimli safkan oldu.
KARACABEY SAFKAN ARAP KOŞU TAYI 2. SATIŞI GERÇEKLEŞTİ
Genel Müdürlüğümüze bağlı Karacabey Tarım İşletmesi 2014 yılı safkan Arap tayı satışlarının ikincisi, 19 Ağustos tarihinde gerçekleştirildi.
ANADOLU TARIM İŞLETMESİNDE ÇAYIR BİÇME MAKİNESİ KULLANMA VE BAKIM KURSU
Gözlü ve Anadolu İşletmelerimizin makine parklarına katılan çayır biçme makineleri için teknik personele eğitim düzenlendi.
TİGEM'DE BAYRAM SEVİNCİ
Ramazan Bayramı sonrası bayramlaşma merasimi, Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız ve personelimizin katılımı ile 31 Temmuz Perşembe sabahı TİGEM Sosyal Tesislerinde, öğleden sonra ise Genel Müdürlük Yemekhanesinde gerçekleştirildi.
64. HASAT BAYRAMI ETKİNLİĞİ ANADOLU İŞLETMEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Tarımda bir yıllık emeğin, sabrın ve umudun karşılığının alındığı, bereketin ve bolluğun simgesi olan, ülkemizin öncü tarım kuruluşu olan Genel Müdürlüğümüzce de yarım yüzyılı aşkın bir süredir çeşitli etkinliklerle geleneksel olarak kutlanan ...
CEYLANPINAR TARIM İŞLETMESİNDE DOĞRUDAN EKİM
Ceylanpınar Tarım İşletmemizde 2014 yılı programı kapsamında 170 bin dekar yemlik dane ve 12 bin dekar silajlık olmak üzere toplam 182 bin dekar alanda, hasadın ardından hiçbir toprak işleme yapılmadan “doğrudan ekim” yöntemi ile 2. ürün mısır ekimi ...