TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ GENEL BAŞKANI BAYRAKTAR GENEL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ve Genel Sekreteri Hasan Hüseyin Coşkun, 9 Kasım 2017 tarihinde Genel Müdürümüz Mehmet Taşan’a makamında bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Genel Müdürlüğümüzün bitkisel ve hayvansal üretim faaliyetlerinin ülke tarımının sürdürülebilirliği açısından büyük önem taşıdığına ve her alanda destek olmaya hazır olduklarını ifade eden Bayraktar, özellikle embriyo transferi ve sebze tohumculuğu projeleri hakkında Genel Müdürümüzden detaylı bilgi aldı. Bu iki projenin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması hususunda Genel Müdürlüğümüzle her türlü bilgi paylaşımı ve iş birliğine açık olduklarını ifade eden Bayraktar, her iki kurumun da yakın diyalog ve işbirliği içerisinde bulunmasının önemine dikkat çekti.

Misafirlerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Genel Müdürümüz Mehmet Taşan ise, TİGEM’in kaliteli ve vasıflı üretimlerinin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğini ve TİGEM’in Türkiye Ziraat Odaları Birliği gibi ülke tarımının önemli olumşumlarından biri ile işbirliği ve paylaşıma her zaman hazır olduğunu dile getirdi.