Haberler

KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLETMESİNDE KOÇ KATIMI

Damızlık koyun yetiştiriciliğindeki koç katımları işletmelerimizde devam ediyor. Kazımkarabekir İşletmemizde koç katımı 15 Eylül 2017 tarihinde yapıldı.

POLATLI TARIM İŞLETMESİNDE KOÇ KATIMI

Damızlık koyun yetiştiriciliğinin ilk safhalarından olan koç katımı Polatlı İşletmemizde 15 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

TİGEM 2017 YILI GENİŞLETİLMİŞ KOORDİNASYON VE GÜZLÜK EKİM PROGRAMI TOPLANTISI YAPILDI

Genel Müdürlüğümüzün “2017 Yılı Güzlük Ekim Programı Toplantısı” 15-16 Eylül 2017 tarihlerinde Gazi Sosyal Tesislerimizde yapıldı.

TİGEM’DE KURBAN BAYRAMI SONRASI BAYRAMLAŞMA MERASİMİ

Kurban Bayramı sonrası Genel Müdürlüğümüz ve Sosyal Tesislerimizde çalışanlarımız ile bayramlaşma gerçekleştirildi.

KONUKLAR TARIM İŞLETMESİ “KONYA SULAMA TEKNOLOJİLERİ VE BİTKİ BESLEME FUARI”NA KATILDI

“Konya Sulama Teknolojileri ve Bitki Besleme Fuarı” 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında Konya Ticaret Odası - TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezinde yapıldı.

GÖKHÖYÜK TARIM İŞLETMESİNDE KOÇ KATIMI

Gökhöyük İşletmemizde, Genel Müdürlüğümüzün ana faaliyetlerinden biri olan ve ülke hayvancılığı açısından vazgeçilmez bir role sahip damızlık koyun yetiştiriciliğinde koç katımı 6 Eylül 2017 tarihinde yapıldı.

AKSARAY HAYVANCILIK, ET VE SÜT, TARIM, ÇİFTLİK MAKİNE EKİPMAN VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi’nde 24-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında “Aksaray Hayvancılık, Et ve Süt, Tarım, Çiftlik Makine Ekipman Ve Teknolojileri Fuarı” yapıldı.

TİGEM KOŞUSUNU BOYLAM KAZANDI

Ankara yarış sezonunun 3 yaşlı Arap tayları için en önemli sınavlarından birisi olan TİGEM Koşusu’nu (Açık-G2/DH) Sultansuyu Tarım İşletmesi yetiştirmesi olan BOYLAM (Kafkas Şahı - Alsevin / Volga.2) isimli tay kazandı.

SULTANSUYU TARIM İŞLETMESİ KOŞUSU'NU SAADIN GÜCÜ KAZANDI

2017 yılı Sultansuyu Tarım İşletmesi Koşusu (Açık - G2 / DH), 26 Ağustos Cumartesi günü Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda düzenlendi.

KARACABEY TARIM İŞLETMESİ YETİŞTİRMESİ 2. KOŞU TAYI SATIŞI YAPILDI

Genel Müdürlüğümüzün 2017 yılı son koşu tayı satışı, 22 Ağustos 2017 tarihinde Karacabey Tarım İşletmesinde gerçekleştirildi.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • >>